Kush esht besart kallaku

View previous topic View next topic Go down

Kush esht besart kallaku

Post by Admin on Fri May 06, 2016 3:13 pm

BEsart kallaku esht humoristi i qytetit te fushe-krujes qe sht ndjekur rreth shpiresis kosoves dhe maqedonisd

Admin
Admin

Posts : 3
Join date : 2016-05-05

View user profile http://fushe-kruje.freeforum.bz

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum